Hizmet Bedeli : 2.360 TL

Başarı Primi    : 11.800 TL

Anahtar Kelime : SEO.6 paketi kapsamında, arama neticesi 3 milyon ve altı olan anahtar kelimeler için hizmet sunulmaktadır. Arama neticesi daha yüksek olan anahtar kelimeler için sabit ödemeli aylık seo paketlerimizden birisinin satın alması gerekir.

Hizmet Bedeli karşılığında, hedeflenen anahtar kelimede 1.sayfaya gelene kadar maksimum bir yıl olmak üzere seo hizmeti sunulmaktadır. Hedeflenen anahtar kelime 1.sayfaya geldiği zaman, hizmet süresi tamamlanmış sayılır ve bir kez başarı primi ödenir. İlgili kelimenin 1.sayfada kalmaya devam etmesi için, düzenli seo yapılması gerekir. Bu nedenle, 1.sayfaya geldikten sonra, sabit ödemeli aylık seo paketlerimizden birisine geçiş yapmanız tavsiye edilmektedir.

SEO.6 Sonuç Odaklı bir SEO Paketidir. Hizmet Bedeli ilgili seo paketinin 2 aylık hizmet bedeli oranındadır. 2 aylık hizmet bedeli karşılığında, 1 yıl boyunca seo çalışması yapılacağı taahhüt edilmektedir. Başarısız olunması durumunda, söz konusu hizmet bedeli iade edilmemektedir. Başarılı olunması durumunda, yani ilgili anahtar kelime de 1.sayfa olduktan sonra, 10 kat aylık hizmet bedeli oranında bir kez başarı primi alınmaktadır.

SEO.6 Paketi, aylık hizmet ödemesi bulunmayan netice odaklı bir seo paketidir. Eğer arzu ettiğiniz kelimede 1.sayfaya gelene kadar herhangi bir aylık hizmet bedeli ödemeyi tercih etmiyorsanız, bu seo paketimiz sizin içindir.

SEO.6 SEO Paketi anahtar kelime bazlı kullanabileceğiniz bir seo paketidir. Arama Yoğunluğu 1 milyon ve altı tüm kelimeler için, bu paketi tercih edebilirsiniz. Daha yüksek arama neticesi bulunan anahtar kelimeler için, aylık hizmet bedeli olan seo paketleri kapsamında hizmet alabilirsiniz.

Netice Odaklı SEO Paketi kapsamında hizmet alan müşterilerimiz, bir kez hizmet başlangıç bedeli ödemesi yaptıktan sonra, seo çalışmalarına başlanmaktadır. Örneğin SEO.6 kapsamında olan bir anahtar kelime için hizmet almak istediğinizi varsayalım, hizmet başlangıç bedeli olarak ödeme yaptıktan sonra, ilgili kelimede web siteniz 1.sayfaya gelene kadar, herhangi bir aylık hizmet bedeli ödemeniz gerekmemektedir.

İlgili kelimede web sayfanızın birinci sayfaya gelmesi belli bir zaman gerektirir, bu zaman bazen çok kısa, bazende uzun bir süre gerektirebilir. Ama amacımız en kısa süre içinde web sitenizi 1.sayfaya getirebilmek için seo çalışması yapmaktır. Başarı Primi ödemesi aynı şekilde sadece bir kez yapılacaktır. Başarı Primi ödemesi söz konusu anahtar kelime aramalarında, birinci sayfaya geldikten sonra yapılacağından, herhangi bir riskiniz bulunmamaktadır.

İlgili kelimede 1.sayfaya geldikten sonra, birinci sayfada bulunan web sitelerinin seo çalışması yapıp yapmamasına bağlı olarak, 1.sayfada kalma süreniz farklılık gösterebilir. İlgili kelimede 1.sayfaya geldikten sonra, seo çalışmaları tamamlanmış sayılır. Eğer bu kelimede birinci sayfada kalma sürenizin daha uzun olmasını isterseniz, doğal olarak seo çalışması yapmaya devam etmemiz gerekir. Bu nedenle, aylık hizmet bedeli ödemeli paketlerden birine geçmeniz gerekecektir. Bu sayede ilgili anahtar kelimede 1.sayfada kalmak için, bir koruma çalışması yaptırmış olacaksınız. Web siteniz ile ilgili seo çalışması yapılmaya devam ettiği için, 1.sayfada kalma ihtimaliniz daha yüksek olacaktır.

Google algoritmaları ve birinci sayfada bulunan web sitelerinin seo değerleri sürekli değişiklik gösterdiği için, zaman zaman 1.sayfadan düşme riskiniz bulunmaktadır. Bu nedenle, ilgili kelimede 1.sayfaya geldikten sonra,aylık hizmet bedeli ödemeli paketlerimize geçiş yapmanızı tavsiye ederiz. SEO.6 paketimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, müşteri temsilcilerimizi veya ilgili portföy yöneticinizi arayabilirsiniz. Birlikte çalışabilmek dileğiyle.