SEO KODUAYLIK HİZMET BEDELİ ÖDEMELİ PAKETLERAYLIK HİZMET BEDELİ
SEO.3Türkçe 25 Anahtar Kelime için SEO Hizmeti10.000 TL
SEO.3İngilizce 25 Anahtar Kelime için SEO Hizmeti250 EUR

Web sitenizin içeriği veya yaptığınız iş veya sunduğunuz hizmet nedeniyle, 25 anahtar kelime sizin için yeterli ise, bu paket sizin için yeterli olabilir. Belirlenen 25 anahtar kelime için yapılacak seo çalışmalarında, sabit aylık hizmet bedeli ödemesi yapılması yeterli olmaktadır.

Eğer aylık hizmet bedeli ödemenizi SEO.3 kapsamında tutmak istiyor ancak daha fazla anahtar kelimeye de ihtiyaç duyuyorsanız, bu paket kapsamında da sınırsız kelimeye kadar anahtar kelime ilavesi yapabilirsiniz. Örneğin 1. bir kelime daha ilave ederseniz, sadece bu kelime için, 1.sayfaya geldikten sonra birkez başarı primi ödemesi yapılması gerekmektedir. İstediğiniz anahtar kelimeye bağlı olarak, başarı primi tutarları farklılık gösterebilir.

Eğer ilk kez seo hizmeti alıyorsanız ve detaylı olarak tüm sitenizin analiz edilmesini ve seo anlamında web sitenizin düzenlenmesini istiyorsanız, ilk bir ay için en yüksek seo paketi olan SEO.0 kapsamında hizmet alabilir ve 2.aydan sonra, SEO.3 kapsamında hizmet almaya devam edebilirsiniz. Bu sayede hem web siteniz genel anlamıyla seo uyumlu olarak düzenlenmiş olur ve diğer kelimelerde de web siteniz seo uyumlu hale gelir. Aynı şekilde ana kelimeleriniz içinde bir seo yatırımı yapmaya devam etmiş olursunuz.

SEO.3 paketi belli bir bölgede hizmet sunan firma ve kişiler için de uygundur. Örneğin Semt İsmi Anahtar Kelime yada Anahtar Kelime Semt İsmi şeklinde bir anahtar kelime grubu sizin için yeterli ise, olağan olarak 30 kelime grubu sizin için yeterli olacağından, aylık sabit ekonomik ödemeler yaparak, seo hizmeti almış olursunuz.

Hedeflediğiniz anahtar kelimeler ile ilgili olarak, web sitenizin seo uyumlu olup olmadığı öncelikle analiz edilecektir. Gerek açılış sayfanız gerekse, ilgili alt sayfalarınız analiz edilerek, ilgili sayfaların web sitenizde mevcut olup olmadığı, eğer var ise, bu kelimeler ile uyumlu olup olmadığı analiz edilecektir. Eğer seo uyumlu değil ise, ilgili sayfalar ve web siteniz seo uyumlu hale getirilmesi gerekmektedir.

Ekonomik bir seo paketi olan SEO.3 kapsamında hizmet almaya devam ederken, arzu ederseniz, sonraki aylarda üst seo paketlerine geçiş yaparak, anahtar kelime sayfanızı arttırabilirsiniz. Bu şekilde aylık sabit ödemelerinizi aynı şekilde sabitlemiş olursunuz.

SEO Uyumlu Makale ve SEO Uyumlu İçerik Hizmetlerimizden yararlanarak da, diğer kelimelerde seo çalışması yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşınız.