KODU AÇIKLAMA AYLIK TUTAR
SEO.0 Türkçe Sınırsız Kelime. Tüm Site İçeriğine çalışma yapılmaktadır. 20.000 TL
SEO.0 İngilizce Sınırsız Kelime. Tüm site içeriğine çalışma yapılmaktadır. 500 EUR

SEO.0 Paketi, en kapsamlı seo hizmeti alabileceğiniz seo paketidir. Kelime sınırlaması olmayan SEO.0 paketinde hizmet almaya başlayan müşterilerimizin, tüm site içeriği için seo çalışması yapılmaktadır. Özellikle yüzlerce ürün ve hizmeti olan, örneğin e-ticaret siteleri gibi web siteleri için en ideal ve en ekonomik seo paketidir diyebiliriz.

SEO.0 paketi deneme amaçlı olarak, bir ay gibi kısa bir süre içinde satın alınabilir. Kelimelerin arama yoğunluğuna göre, ilgili kelimelerde 1.sayfa olmanız belli bir zaman aralığında gerçekleşmektedir. Arama Yoğunluğuna bağlı olarak bazı kelime veya kelime gruplarında ilk bir ay içinde bile, 1.sayfa olma ihtimaliniz bulunmaktadır.

Arama Yoğunluğu yüksek kelimelerde ise, bu süre daha uzun bir periyot alabilir. İlk 3-4 aylık süreçte, web sitenizin farklı kelime gruplarında, arama motoru neticelerinde farklı sayfalarda kelimelerinizin yer aldığını görebilirsiniz. Bu kelimeler ilgili kelimelerin zorluk derecesine göre kimileri 1.sayfa kimileri daha arka sayfalarda yer alacaktır. Arama Yoğunluğu yüksek kelimelerde 1.sayfaya gelmeniz bazen yılları bulabilir, seo çalışması uzun vadeli bir yatırımdır, bu ihtimalleri göz önünde bulundurarak, daha objektif bir değerlendirme yapmanız mümkündür.

Tabi ki tüm seo firmaları gibi, bizimde amacımız sizin web sitenizi ilgili kelimelere bağlı olarak en yakın süre içinde 1.sayfaya getirebilmektedir. Yapılan çalışmaların amacı size artı bir değer kazandırabilmektir. Biliyoruz ki sizler için iyi şeyler yapabilirsek, karşılıklı ticari ilişkilerimiz devam edecek ve bu ticaretten her iki tarafta karlı çıkacaktır.

SEO Çalışmaları öncesi web siteniz detaylı olarak analiz edilmektedir. Web sitenizin dış görünüşünüzün çok güzel olması maalesef google aramalarında 1.sayfa olmanız için yeterli değildir. SEO Arama Motoru Optimizasyonu çalışmaları, web sitenizi arama motorları ile uyumlu hale getirilmesi için gerekli yapılan çalışmaların bir bütünüdür. Maalesef google her gün kendini yenilemekte ve belli aralıklar ile algoritmasında güncellemeler yapmaktadır. Bu nedenle seo çalışmalarının düzenli olarak yapılması, 1.sayfa da kalma yüzdenizi arttıracaktır.

Hedeflenen anahtar kelimeler baz alınarak web sitenizin yapısal sorunları, yazılımsal ve veri girişi açısından değerlendirilmekte ve gerekli görüldüğü durumlarda, web sitenizde gerekli değişikler yapılmaktadır. 2005 yılından bu yana bu sektördeyiz ve maalesef birçok web sitesi seo uyumlu olarak hazırlanmamaktadır. Web Sitesi yazılımınız seo uyumlu olsa bile, veri girişlerinin de aynı şekilde seo uyumlu olması gerekmektedir. Örnek Ürün başlıkları, açıklamaları, anahtar kelimeleri, ürün açıklamasında kullanılan resimler, resimlerin alt ve title etiketleri, içerikteki anahtar kelime yoğunluğu, H1, H2 etiketleri vb. birçok teknik konu açısından web siteniz seo kurallarına uygun olması gerekmektedir.

SEO Uyumlu İçerik hazırlanması, seo uyumlu makale veya blog yazısı oluşturulması, bu makale, yazı veya içeriklerin web sitenizde veya başka sitelerde yayınlanması, bu bilgilerin raporlanması ve etkilerinin gözlemlenerek bir yol haritası çizilmesi gibi, birçok kriter seo açısından değerlendirilmektedir.

SEO açısından uyumlu bir web sitenizin olması, seo uyumlu içerik olması, başka sitelerde tanıtım yazıları yayımlamanız, link ağı kurulması vs bunlarda bazen 1.sayfada yer almanız için yeterli olmayabilir. Google algoritmasında şuana kadar 200 den fazla faktör, seo uzmanları tarafından tespit edilmiştir. Bunlardan birisi de kullanıcı deneyimidir. Web sitenize giren kullanıcıların sitenize hangi kelimeler ile giriş yaptıkları, sitenizde ne kadar süre ile kaldığı, aynı kişinin yeniden gelip gelmediği vb. tüm verilerinizi belli programlar ile gözlemleyip, veriler ışığında bir yol haritası belirlemek, aynı şekilde seo firmalarının yaptığı çalışmalar arasında yer almaktadır.

Eğer SEO.0 paketinde karar kılarsanız, yukarda anlatıldığı gibi web siteniz üzerinde kapsamlı bir seo çalışması yapılacak ve tüm web sitesi içeriğiniz için bir seo çalışması başlatılacaktır. SEO Paketlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Müşteri Temsilcilerimizi veya Portföy Yöneticilerimizi arayabilirsiniz. Birlikte çalışabilmek dileğiyle.