SEO KODU AYLIK HİZMET BEDELİ ÖDEMELİ PAKETLER AYLIK HİZMET BEDELİ
SEO.2 Türkçe 30 Anahtar Kelime için SEO Hizmeti 12.000 TL
SEO.2 İngilizce 30 Anahtar Kelime için SEO Hizmeti 300 EUR

SEO.2 Paketi kapsamında, 30 adet anahtar kelime için çalışma yapıldığı durumlarda, aylık sabit hizmet bedeli alınmaktadır. Tüm seo paketlerimizde olduğu gibi, bu seo paketi içinde, aynı paket içinde kalarak, ilave kelime satın almanız mümkün bulunmaktadır. Eğer bu paket kapsamında, 31.kelimeye ihtiyaç duyarsanız, sadece bu kelime için, birinci sayfaya geldikten sonra, birkez başarı primi ödeyerek seo hizmeti alabilirsiniz.

Bu paket kapsamında hizmet almayı tercih eden müşterilerimizin ilgili kelimeler kapsamında olan sayfaları seo uyumlu hale getirilmektedir. Ayrıca bu kelimeler ile ilgili seo içeriği olup olmadığı analiz edilmekte, eğer varsa ilgili sayfalar aynı şekilde düzenlenmektedir. Eğer ilgili sayfalar mevcut değilse, bu sayfaların web sayfanıza ilave edilmesi gerekmektedir. Web sayfası ekleme ve düzenleme çalışmaları, çalışmakta olduğunuz web tasarım firmaları veya sizin tarafınızdan yapılabilir. Arzu edildiği taktirde, bizim yazılım ekibimiz tarafından da gerçekleştirilebilir.

Web siteniz dıştan harika bir görünüşü olsa bile, seo uyumlu olmayabilir. SEO anlamında tespit edilen yapısal sorunlar bazen yazılımsal olabilir, bazen de yazılımsal olarak alt yapınız yeterli olmasına rağmen, veri girişi sırasında seo kurallarına uygun olarak veri girişi yapılmaması nedeniyle, seo uyumlu olmayabilir.

Ayrıca web sitenizin istatistiki verileri incelenerek ilgili kelimeler ile ilgili kullanıcı deneyiminiz hangi düzeyde bunun analiz edilmesi ve tespit edilen hususlar ile ilgili çalışma yapılması gerekebilir. Tüm seo çalışmalarında, referans link çalışması, seo uyumlu yazılar yazılması, özgün içerik oluşturulması, seo anlamında hızlı yol alabilmeniz için gereklidir.

SEO.2 kapsamında hizmet almaya başladıktan sonra, arzu ederseniz bir üst pakete veya bir alt pakete geçme imkanız bulunmaktadır. Aynı şekilde, başarı primi esaslı netice odaklı seo çalışması yaptırabilirsiniz, 1.sayfaya geldikten sonra, sadece bir kez başarı primi ödemesi yapmanız yeterli olacaktır.

Google Algoritması ve 1.sayfada bulunan web sayfalarının seo değerleri her gün değişmektedir. Bu nedenle ilgili anahtar kelimelerde 1.sayfaya gelmeniz belli bir zaman alacaktır. Ayrıca 1.sayfada ki konumunuzu korumak için de aynı şekilde seo çalışması yapılması gerekmektedir. Düzenli yapılan seo çalışması, aslında işletmeniz için en değerli yatırım seçeneklerinden birisidir. Arama neticelerinde üst sıralarda yer almak, iş potansiyelinizi arttırır ve yeni müşteriler kazanmanızı hızlandırabilir.