SEO KODU AYLIK HİZMET BEDELİ ÖDEMELİ PAKETLER AYLIK HİZMET BEDELİ
SEO.1 Türkçe 40 Anahtar Kelime için SEO Hizmeti 16.000 TL
SEO.1 İngilizce 40  Anahtar Kelime için SEO Hizmeti 400 EUR

SEO.1 kapsamında hizmet alan müşterilemiz için 40 anahtar kelime esas alınarak seo çalışması yapılmaktadır. Tabi ki arzu eden müşterilerimiz 41. kelime ve daha fazlası anahtar kelimeleri, başarı primi ödeyerek seo çalışmalarına ilave edebilir. Anahtar Kelime sayısı 40’e kadar, aylık sabit hizmet bedeli ödemesi yapılması yeterli olacaktır. İlave kelimeler için, bir kez başarı primi ödemesi yapılması gerekmektedir.

SEO.1 kapsamında seo çalışması yapıldığı durumlarda, web sitenizin açılış sayfası analiz edilerek, bu kelimelere uygun olarak, açılış sayfanız seo uyumlu hale getirilecektir. Web sitenizin seo uyumlu olmaması bazen yazılımsal sorunlardan kaynaklı olabilir, bu durumlarda yazılımsal düzenlemeler yapılması gerekebilir. Bazen de yazılımsal sorun olmamasına rağmen, veri girişinin doğru yapılmaması nedeniyle, web siteniz seo uyumlu gözükmeyebilir. Analiz sonrası gerekli düzenlemeler yapılarak, web siteniz seo uyumlu hale getirilecektir.

Aynı şekilde kullanıcı deneyimi ile ilgili, web sitenize ait istatistiki veriler analiz edilecek, söz konusu anahtar kelimeler ile ilgili hangi sayfalarının bulunduğu, bu sayfaların seo uyumlu olup olmadığı gibi birçok veri incelenecek ve gerekli düzenlemeler yapılacaktır. Bazen yapılacak ufak değişiklikler ile bile, organik ziyaretçilerinizin ciddi anlamda arttığını gözlemleyebilirsiniz.

SEO.o paketi kapsamında, sınırsız kelimeli tüm web sitesi içeriği ile ilgili olarak seo çalışması yapılmaktadır. Aylık sabit ödemelerinizi arttırmak istemeden, kelime sayınızı arttırmak için bir seçenek başarı primi ödeyerek kelime ilavesi yapmak bir diğer seçenek ise, seo uyumlu içerik ve seo uyumlu makale çalışmaları ile diğer anahtar kelimelerinizin durumunu seo anlamında güçlendirmek olabilir. Size en uygun seçeneğinin hangisi olacağı konusunda portföy yöneticilerinizle fikir alış verişinde bulunabilirsiniz.

SEO Çalışmaları kapsamında yapılan çalışmalar google algoritmasına bağlı olarak sürekli değişmektedir. SEO Hizmeti konusunda uzun yıllar hizmet sunan firmamız bu gelişmeleri sizin adınıza sürekli takip etmektedir. Eskiden kullanılan birçok seo tekniği günümüzde artık etkili olmamaktadır. Bu nedenle, eskiden doğru olarak görülen bir seo tekniği günümüzde artık kullanılmıyor yada etkili olmayabilir hatta sitenize zarar vermeye bile başlayabilir. Bu nedenle seo çalışmalarında süreklilik ve gelişen ve değişen şartlara uygun olarak, web sitenizin ve seo çalışmalarının yeniden düzenlenmesi gerekli olabilir. Bu neden tüm müşterilerimize uzun dönemli olarak seo çalışmalarına devam etmelerini ve bunu bir tür işletmeleri için yapılan uzun dönemli bir yatırım olduğunu tavsiye ediyoruz. SEO Hizmeti ve seo çalışmaları hakkında sormak istediğiniz hususlar ile ilgili olarak, müşteri temsilcilerimizi veya ilgili portföy yöneticinizi arayabilir ve gelişmeler ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.