SEO KODU AYLIK HİZMET BEDELİ ÖDEMELİ PAKETLER AYLIK HİZMET BEDELİ
SEO.6 Türkçe 1 Anahtar Kelime için SEO Hizmeti  2.000 TL
SEO.6 İngilizce 1 Anahtar Kelime için SEO Hizmeti  50 EUR
SEO 1. SAYFA NETİCE ODAKLI SEO PAKETİ
SEO.6 paketimiz tek anahtar kelimeli seo paketimizdir. 6 aylık peşin ödeme yapan müşterilerimiz ilgili kelimelerden birisi 1.sayfaya gelene kadar, aylık hizmet bedeli ödememektedir. Örnek vermek gerekirse, ilk 6 ay içinde ilgili kelimele, Google aramalarında 1.sayfada listelenmediği takdirde, sonraki aylar için 1.sayfaya gelene kadar aylık hizmet bedeli ödemesi yapmazsınız. Örneğin 10.ay içinde 1.sayfa oldunuz, 10. aydan itibaren aylık hizmet bedeli ödemesi yapmaya başlarsınız. Bir yıl içinde, 1.sayfa olamadığımız takdirde, kalan 6 ay içinde ödeme yapmazsınız. Kısaca kalan 6 ay için ücretsiz hizmet almaya devam edersiniz.

Web sitenizin içeriği veya yaptığınız iş veya sunduğunuz hizmet nedeniyle, iki anahtar kelime sizin için yeterli ise, bu paket sizin için yeterli olabilir. Belirlenen 1 anahtar kelime için yapılacak seo çalışmalarında, sabit aylık hizmet bedeli ödemesi yapılması yeterli olmaktadır.

Eğer aylık hizmet bedeli ödemenizi SEO.6 kapsamında tutmak istiyor ancak daha fazla anahtar kelimeye de ihtiyaç duyuyorsanız, bu paket kapsamında da sınırsız kelimeye kadar anahtar kelime ilavesi yapabilirsiniz.

Eğer ilk kez seo hizmeti alıyorsanız ve detaylı olarak tüm sitenizin analiz edilmesini ve seo anlamında web sitenizin düzenlenmesini istiyorsanız, ilk bir ay için en yüksek seo paketi olan SEO.0 kapsamında hizmet alabilir ve 2.aydan sonra, SEO.5 kapsamında hizmet almaya devam edebilirsiniz. Bu sayede hem web siteniz genel anlamıyla seo uyumlu olarak düzenlenmiş olur ve diğer kelimelerde de web siteniz seo uyumlu hale gelir. Aynı şekilde ana kelimeleriniz içinde bir seo yatırımı yapmaya devam etmiş olursunuz.

Hedeflediğiniz anahtar kelimeler ile ilgili olarak, web sitenizin seo uyumlu olup olmadığı öncelikle analiz edilecektir. Gerek açılış sayfanız gerekse, ilgili alt sayfalarınız analiz edilerek, ilgili sayfaların web sitenizde mevcut olup olmadığı, eğer var ise, bu kelimeler ile uyumlu olup olmadığı analiz edilecektir. Eğer seo uyumlu değil ise, ilgili sayfalar ve web siteniz seo uyumlu hale getirilmesi gerekmektedir.

Ekonomik bir seo paketi olan SEO.6 kapsamında hizmet almaya devam ederken, arzu ederseniz, sonraki aylarda üst seo paketlerine geçiş yaparak, anahtar kelime sayfanızı arttırabilirsiniz. Bu şekilde aylık sabit ödemelerinizi aynı şekilde sabitlemiş olursunuz.

SEO Uyumlu Makale ve SEO Uyumlu İçerik Hizmetlerimizden yararlanarak da, diğer kelimelerde seo çalışması yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşınız.